Rezervace ubytování +420 778 770 270

Orientační základní ceník. Ceny se mění dle obsazenosti a termínu. V ověření dostupnosti se vám zobrazí přesná cena dle termínu a pokoje. V případě nejasností a a poptávky více pokojů kontaktujte recepci. Děkujeme.

Ubytování se snídaní pobyt v týdnu/pokoj pobyt  o víkendu/pokoj/noc
2 lůžkový pokoj se snídaní od 1 590 Kč 1 990 Kč
3 lůžkový pokoj se snídaní od 1 599 Kč 2 490 Kč
4 lůžkový pokoj se snídaní od 1 990 Kč 2 590 Kč
Apartmán (2 ložnice) od 2 190 Kč 2 790 Kč

 

 >>> Zvýhodněné balíčky ZDE! <<<

 

Další služby Cena
Wellness (sauna, vířivka)  280 Kč osoba/1hod.
Wellness – se slevou pro ubytované na 4 a více nocí  99 Kč  osoba/1hod.
Příplatek za polopenzi 179 Kč děti/ 229 Kč dosp.
Elektrokola 750 Kč/den
Domácí mazlíčky neubytováváme

 

Storno poplatky Vrácená částka z celkové ceny pobytu
Do 14 dnů předem 50%
Do 11 dnů předem 25%
10 a méně dnů předem 0%

Ceník platný od 1.1.2020. Změna cen vyhrazena. V ceně žádné nabídky není zahrnut poplatek z pobytu 20 Kč za osobu/noc nad 18 let.. Příplatek při pobytu na 1 noc 100 Kč na osobu. O víkendu je minimální délka pobytu je 2 noci. Provozovatel si vyhrazuje právo odstoupit od smlouvy do 30 dnů od uzavření objednávky.

Možnost objednání: Vegetariánská strava – příplatek k polopenzi 60 Kč, Bezlepková strava – příplatek k polopenzi 100 Kč.

Veškeré pobyty jdou hradit z FKSP.

Při závazné objednávce požadujeme zálohu ve výši 50 % z celkové ceny objednaných služeb.  Platba bankovním převodem je splatná dle vystavené zálohové faktury. Doplatek je splatný při příjezdu, možnost platit hotově či platební kartou.  Minimální obsazenost pokoje jsou dva lidé.

Ceny včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Pojištění storna pobytu

Neumíme věštit budoucnost, ale můžeme vám doporučit pojištění storna pobytu pro případ, že se přihodí něco neočekávaného. Doporučujeme pojistit se u ERV Evropské pojišťovny, která nabízí samostatné pojištění storna – na rozdíl od jiných pojišťoven, které ho poskytují jako doplňkovou službu k základnímu pojištění (více informací o pojištění storna zde).

Pojištění se vztahuje na:

  • vážné akutní onemocnění či úraz vyžadující hospitalizaci
  • zdravotní komplikace v těhotenství
  • rozsáhlé poškození vašeho bydliště
  • nezaviněnou ztrátu zaměstnání
  • další vážné důvody (více v odkazu výše)
  • nově důvody rozvodu nebo opravného termínu zkoušky

Chci se pojistit

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Podmínky zrušení

V případě neprovedení úhrady v termínu má objekt právo rezervaci anulovat. Rezervaci je možné bezplatně zrušit do 14 dní od zaplacení a uhrazená záloha bude klientovi vrácena. Ubytovací zařízení umožňuje změnu termínu rezervace do 21 dní před nástupem, tato modifikace závisí na aktuální dostupnosti a cenách. V případě anulování rezervace v době po 14 dnech od zaplacení, propadají uhrazené předběžné úhrady.

Všeobecné obchodní podmínky

Společnost Vision Travel také provozuje Hotel v Beskydech a Penzion Pepovka v Jeseníkách.