Rezervace ubytování +420 778 770 270

Lázně mají kapacitu 180 lidí, každý si zde najde to svoje. Nachází se zde totiž plavecký bazén, menší bazén s vírem, dětský bazén, vířivka a dokonce i posilovna.

Plavecký bazén má standardní délku 24 metrů, celkově si můžete zaplavat ve čtyřech plaveckých drahách v lázních se občas konají i plavecké závody pro děti nebo pro dospělé, ve kterých můžete vyhrát drobné ceny ale hlavně se pobavit. Dobrá zpráva pro neotužilé je, že bazén se udržuje na 28 °C, což je příjemná teplota.

V relaxačním bazénu si to nejvíce užijí děti. Po celém bazénu jsou rozmístěné vodní chrliče, masážní lavice, bublinky a dokonce i vodní vír. Rodiče tedy mohou v klidu sedět na masážní lavici zatímco pozorují své děti dovádějící ve víru. V bazénu je slaná voda, která není tak drsná na oči, navíc bazén se udržuje na teplotě 30 °C, a to zvlášť v zimě. Pokud jsou vaše děti ještě malé, mohou se plazit po dětském bazénku.

Ve vířivce je celých 36 °C a opět obsahuje slanou vodu. Je velmi příjemné se zde posadit po těžkém pobytu ve zdejší posilovně. Můžete si tam zaběhat na 5 pásech, zašlapat na 3 cyklotrenažerech nebo vzít do ruky činky, a to i na lavici. Pokud jste se letos ještě pořádně neopálili, můžete navštívit solárium.