Rezervace ubytování +420 778 770 270

Aby jste mohli něco zažít, nemusíte ze svého ubytování jezdit nikam daleko. Samotná stejnojmenná lokace hotelu sněžné totiž nabízí spoustu zajímavých míst na prozkoumání.

Pokud opravdu nechcete z města vystrčit ani nohu, není problém. Ve zdejší galerii mají nejrůznější kousky umění, navštívit ji můžete každý den kromě pondělí otevřeno mají od 10-12, 13-17. Ve městě máte také více možností, jak se dostat ke sportu. V první řadě si můžete telefonicky domluvit pronajmutí tenisového kurtu s antukou, postaveného vedle tělocvičny sokol, zaplatíte pouze malý poplatek 60 Kč za hodinu. Ve městě je také od roku 2015 postaveno víceúčelové hřiště, které můžete využít v určených hodinách úplně zadarmo. Milovníci přírody mohou navštívit zdejší japonskou zahradu, jejíž prohlídka obsahuje i prodejné expozice, jako například bonsaje, nebo keramické květináče.

Ze Sněžného se také lze vydat na cykloturistiku, turistiku a v zimě dokonce i běžkování, v okolí dokonce najdete možnost vyzkoušet si horolezectví.

Všechny podrobnosti o aktivitách a provozech najdete na oficiálním webu městyse Sněžné http://www.snezne.cz/