Rezervace ubytování +420 778 770 270

Šiklův mlýn je jen jedna zastávka z celého areálu Šikland, roztroušeného kolem obce Dolní Rožínka. Další atrakce jsou Strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl.

Šiklův mlýn je zábavný areál na téma western, prostředí tedy připomíná westernové městečko. Lehce se zde zabavíte s dobrým programem a vystoupeními na celý den. Kdyby jste chtěli městečko navštívit na víc ne jeden den, je tu možnost mnoha forem ubytování a také spousta restaurací. Děti tu mají připravené tuny zábavy. Každých pár hodin se tu koná nějaké vystoupení, jako třeba westernové tance nebo jízda na koních. Areál je také plný stálých atrakcí, od trampolín až po bazény. Jednou za čas se v městečku koná i nějaký festival.

Pokud si rodiče chtějí odpočinout zatím co jejich děti řádí, mají tu možnost. Mlýn totiž nabízí vyškolené vychovatele a vychovatelky, které se o vaše děti postarají zatím co si užijete relax například ve vířivce nebo u kávy. Jestli máte chuť na nějakou dobrotu, můžete se stavit do jednoho ze stánků postavených po celém areálu nebo si sednout do restaurace. V Šiklovém mlýně je zkrátka spousta možností jak něco zažít a za jedno odpoledne je nemožné všechna povyražení stihnout.